Безпружинний ортопедичний матрац CAPRI / КАПРИ ТМ Denim ➤ розміри від 70х190 до 200х200
- 4 955 грн. 6 607 грн.
- Виробник: Denim
- Модель: CAPRI
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | помірно жорсткий |
| Тип матраца | Двосторонній, Безпружинний |
| Виробник | ЕММ колекція DENIM |
| Гарантія на матрац | 36 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | 130 кг |
| Сезон | Зима / Літо |
| Спальне місце (min) | 70 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 200 х 200 см |
| Висота матрацу | 19 см |
| Тканина чохла матрацу | Стрейч з об'ємною прошивкою |
| Зйомний чохол | НІ |
