Безпружинний ортопедичний матрац COCO ROLL
- 4 569 грн.
- Виробник: Come-for
- Модель: COCO ROLL
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Здоровий сон без зайвих витрат вам забезпечить лінія матраців COCO ROLL від ТМ Come - For
Міні - матраци це швидке і легке рішення, за дуже приємною ціною. Ідеально підходять як для ліжок, так і для диванів. Допоможуть освіжити ваше спальне місце, або усунути дефекти на поверхні . Так матрац ви завжди зможете узяти з собою і насолоджуватися здоровим міцним сном, не залежна де ви, на відпочинку або на дачі .
COCO ROLL
Склад
Чохол
- Трикотаж
- Синтепон
- Натуральна бавовна
- Спанбонд
Наповнювач
- Soft Foam
- Кокосова койра
- Aero Foam
Чохол
- Спанбонд
- Натуральна шерсть
- Синтепон
- Трикотаж
Висота 16 см
Жорсткість середня і помірна
Матрац - двосторонній
Ефект "Зима/Літо"
Спанбонд
Спанбонд - це нетканий матеріал з розплаву полімеру
SoftFoam
Ця піна є м'яким матеріалом, використовуючи таку піну, матрац ставати м'якше і в компоненті з іншими складовими підвищується анатомічний ефект .
Кокосова койра
Кокосова койра робить матрац більше ортопедичним і анатомічним. Просочення латексом забезпечує подвійний захист від розмноження бактерій, пилових кліщів. За допомогою латексации, матеріал краще поглинає вологу і забезпечує оптимальний мікроклімат спального місця. Завдяки Кокосовій койры у матраца збільшує рівень жорсткості .
AeroFoam.
Являється з підвищеною жорсткістю еластичний пенополиуретан. Який легко пропускає крізь себе повітря, і має ортопедичний ефект. При згинанні, матеріал швидко відновлює свою первинну форму. Що дозволяє його перевозити в скрученому виді .
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | Помірно жорстка, Середня |
| Тип матраца | Двосторонній, Безпружинний |
| Виробник | Come-For |
| Гарантія на матрац | 36 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | 130 кг |
| Сезон | Зима / Літо |
| Спальне місце (min) | 80 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 180 х 200 см |
| Висота матрацу | 16 см |
| Тканина чохла матрацу | Трикотаж Зима / літо / Синтепон / Спанбонд |
| Зйомний чохол | Ні |
