Беспружинный ортопедический матрас COMBY NEW / Комби Нью ТМ Sleep&Fly
- 5 744 грн. 6 758 грн.
- Виробник: Sleep&Fly
- Модель: COMBY NEW SF
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | помірно жорстка, жорстка |
| Тип матраца | Двосторонній, Безпружинний |
| Виробник | Sleep&Fly |
| Гарантія на матрац | 18 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | 150 кг |
| Сезон | Зима / Лето |
| Спальне місце (min) | 70 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 200 х 200 см |
| Висота матрацу | 21 см |
| Тканина чохла матрацу | жаккард з мікрофіброю, зима/літо |
| Зйомний чохол | Ні |
