Ортопедичний матрац Exuberant ТМ BRN
- 11 340 грн.
- Виробник: BRN
- Модель: EXUBERANT
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Матрац трохи нижче середньої жорсткості з Blue Gel (піна-гель з ефектом пам’яті). Основою безпружинного матраца Exuberant є блок високоеластичної піни Comfort. Правильна послідовність піни з пам’яттю Blue Gel, бавовняного повсті і м’якої піни дає можливість максимально розслабитися, “потонути” в матраці, але при цьому відчувати підтримку всього тіла. М’яко, але комфортно і щільно. Багатошарові настили матраца дозволяють йому бути зручним для всіх людей, незалежно від віку і ваги. Вентиляцію матраца забезпечує інноваційна 3D сітка, а повітряні канали забезпечують правильну вентиляцію людини і комфортну температуру для сну.
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | Середня м'яка |
| Тип матраца | Односторонній, Безпружинний |
| Виробник | BRN (Туреччина) |
| Гарантія на матрац | 18 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | 150 кг |
| Спальне місце (min) | 90 х 200 см |
| Спальне місце (max) | 200 х 200 см |
| Висота матрацу | 26 см |
| Тканина чохла матрацу | Трикотаж Knitted (антибактеріальна, гіпоалергенна, повітропроникна) |
| Зйомний чохол | Ні |
