Безпружинний ортопедичний матрац FREEDOM BASIC / ФРІД БЕЙСІК тм ЕММ
- 2 969 грн.
- Виробник: Freedom EMM
- Модель: FREEDOM BASIC
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | Помірно жорстка |
| Тип матраца | Двосторонній, безпружинний |
| Виробник | Freedom EMM |
| Гарантія на матрац | 18 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | 120 кг |
| Спальне місце (min) | 70 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 200 х 200 см |
| Висота матрацу | 15 см |
| Тканина чохла матрацу | Жаккард з мікрофіброю підвищеної міцності |
| Зйомний чохол | Ні |
