Безпружинний ортопедичний матрац NEBO / НЕБО TM Faino
- 2 363 грн.
- Виробник: Highfoam
- Модель: NEBO
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | Середня |
| Тип матраца | Двосторонній, безпружинний |
| Виробник | Highfoam колекція Faino |
| Гарантія на матрац | 18 місяці |
| Навантаження на одно спальне місце | 120 кг |
| Спальне місце (min) | 80 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 160 х 200 см |
| Висота матрацу | 12 см |
| Тканина чохла матрацу | Жаккард |
| Зйомний чохол | Ні |
