Безпружинний ортопедичний матрац SLIM ТМ LARGO
- 3 467 грн. 3 852 грн.
- Виробник: Highfoam
- Модель: SLIM
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Highfoam розробили нову лінію матраців . У якому якість і доступна ціна з'єдналася в єдину.
Матрац LARGO SLIM є безпружинним. У основі матраца лежить ортопедична піна Ortofoam. Піна забезпечує точковий розподіл навантаження і рівномірну підтримку хребта. Сон на цьому матраці комфортний і повноцінний.
SLIM
Склад
Чохол
- Тканина жаккард
Наповнювач
- Ortofoam
Чохол
Тканина жаккард
Висота 15 см
Міра жорсткості : жорсткий
Чохол - тканина жаккард
Чохол тканини жаккард створюється за технологією переплетення ниток різного розміру, неоднаковим кроком. Завдяки своєму складному плетінню, тканина відрізняється високою міцністю і стійкістю до деформації.
Ortofoam
Ortofoam був грунтований на новітньому технологіям, гарячого спінювання простих і складних полиэфиров. Такий матеріал, забезпечує точковий розподіл навантаження і рівномірну підтримку хребта, має масажний ефект
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | Середня |
| Тип матраца | Двосторонній безпружинний |
| Виробник | High Foam |
| Гарантія на матрац | 18 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | 100 кг |
| Спальне місце (min) | 70 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 180 х 200 см |
| Висота матрацу | 15 см |
| Тканина чохла матрацу | Жаккард |
| Зйомний чохол | Ні |
