Безпружинний ортопедичний матрац TIARA / ТІАРА ТМ Arabeska EMM ➤ з коксовою койрою ➤розміри від 70х190 до 200х200
- 6 086 грн. 7 160 грн.
- Виробник: Arabeska EMM
- Модель: TIARA
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | помірно жорсткий, середній |
| Тип матраца | Двосторонній, Безпружинний |
| Виробник | ЕММ коллекция Arabeska |
| Гарантія на матрац | 36 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | 150 кг |
| Спальне місце (min) | 70 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 200 х 200 см |
| Висота матрацу | 19 см |
| Тканина чохла матрацу | Стрейч із збільшеною на щільністю |
| Зйомний чохол | НІ |
