Сімейне двоспальне ліжко Лідс Richman в м'якій оббивці ➤ з підйомним механізмом (опціонально) ➤ розмірний ряд - від 160х190 см
- 17 212 грн.
- Виробник: Richman
- Модель: МОНРО Richman
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| Характеристики ліжка | |
| Виробник | Richman |
| Тип ліжка | Двоспальне / Сімейне |
| Висота узголів'я | 130 см |
| Висота царг (узніжжя, бокові поверхні) | 30 см / додаткова опція - 45 см |
| Габаритні розміри ліжка | Min - 180 х 208 см || Max - 180 х 218 см |
| Довжина спального місця | 190 см || 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Спальне місце | Min - 160 х 190 см || Max - 160 х 200 см |
| Основа під мартац | Ламелі букові |
| Підйомний механізм | Так (крім комплектації Стандарт і Стандарт ВУД) |
| Організація подкроватного простору | Ніша для білизни (крім комплектації Стандарт і Стандарт ВУД) |
| Опорні ніжки | Пластик / Хромований метал / Дерево |
| Матеріали каркасу | Метал, дерево + м'яка оббивка |
| Додаткові опції ліжка | збірка і відвантаження протягом 24 годин, посилені ламелі, високе узголів'я (+ 10 см), оббивка задньої стінки тканиною, високі царги (45 см), додаткове дно для ніші з ДСП або ХДФ, меблеві стрази, гудзики для узголів'я |
| Гарантія на ліжко | 12 місяців |
