Двосторонній ортопедичний матрац АЗАЛІЯ / AZALIA Butterfly ➤ ТМ MatroLuxe ➤➤ Інноваційна система підтримки ➤ Гарантія 15 років!
- 9 032 грн.
- Виробник: Butterfly
- Модель: АЗАЛИЯ
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | Середня, помірно жорстка |
| Тип матраца | Двосторонній, Незалежні пружини Pocket Spring (посилені, 5 зон) |
| Виробник | MatroLuxe - Butterfly |
| Гарантія на матрац | 60 місяців (5 років) – на матрац в цілому 15 років – на пружинний блок |
| Навантаження на одно спальне місце | 200 кг |
| Сезон | Зима / Літо |
| Спальне місце (min) | 70 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 180 х 200 см |
| Висота матрацу | 22 см |
| Тканина чохла матрацу | жаккард глибокої прошивки |
| Зйомний чохол | Ні |
