Ортопедичний безпружинний матрац VERDE III / ВЕРДЕ III тм Belsonno ЕММ ➤ з піною Меморі Premium Relax
- 14 037 грн. 20 053 грн.
- Виробник: Belsonno EMM
- Модель: VERDE III
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | Середня жорсткість, помірна жорсткість |
| Тип матраца | двосторонній безпружинний |
| Виробник | Belsonno ЕММ |
| Гарантія на матрац | 18 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | 150 кг |
| Спальне місце (min) | 70 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 200 х 200 см |
| Висота матрацу | 27 см |
| Тканина чохла матрацу | ткань Organic Cotton + пропитка Algua (с экстрактом водорослей) |
| Зйомний чохол | Так |
