Ортопедичний матрац DAMASK / ДАМАСК TM Arabeska➤ Незалежні пружини, багатозональний➤ Розмір від 70x190 до 200x200
- 4 527 грн. 5 325 грн.
- Виробник: Arabeska EMM
- Модель: DAMASK
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | жорсткий |
| Тип матраца | Двосторонній, Незалежні пружини Pocket Spring, Мультизональний |
| Виробник | ЕММ коллекция Arabeska |
| Гарантія на матрац | 36 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | необмежено |
| Спальне місце (min) | 70 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 200 х 200 см |
| Висота матрацу | 22 см |
| Тканина чохла матрацу | Стрейч із збільшеною на щільністю |
| Зйомний чохол | НІ |
