Ортопедичний матрац FREEDOM 2in1 / ФРІДОМ 2в1 тм ЕММ ➤ пружини Pocket Spring + кокосова койра
- 3 147 грн. 4 496 грн.
- Виробник: Freedom EMM
- Модель: FREEDOM 2in1
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | Помірно жорстка/Середня |
| Тип матраца | Двосторонній, неалежні пружини Pocket Spring |
| Виробник | Freedom EMM |
| Гарантія на матрац | 18 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | 130 кг |
| Спальне місце (min) | 70 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 200 х 200 см |
| Висота матрацу | 18 см |
| Тканина чохла матрацу | Жаккард з мікрофіброю підвищеної міцності |
| Зйомний чохол | Ні |
