Ортопедичний матрац Majestic ТМ BRN
- 10 253 грн.
- Виробник: BRN
- Модель: MAJESTIC
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Матрац середньої жорсткості з BluGej Memory Foam (піна-гель Visco з осередками пам’яті). Незалежний пружинний блок Pocket Spring (7 зон) в поєднанні з BluGej Memory Foam розслаблюють і забезпечують максимальну підтримку тіла, а гель Visco поглинає тиск і запобігає надмірне нагрівання тіла. Мабуть єдиний матрац в світі, який підійде будь-якій людині незалежно від віку і веса.В ньому ідеально поєднується комфорт з підтримкою. Чи не м’який і не жорсткий, золота середіна.Многослойние настили і піна з “пам’яттю” дозволяють матрацу бути комфортним і ортопедичним навіть для самих вибагливих. Повітряні канали та 3d сітка забезпечують природну вентиляцію і комфортну температуру для сну, зберігаючи свіжість матраца.
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | середньої жорсткості |
| Тип матраца | Односторонній, Незалежні пружини Pocket Spring, Мультизональный |
| Виробник | BRN (Туреччина) |
| Гарантія на матрац | 18 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | 150 кг |
| Спальне місце (min) | 90 х 200 см |
| Спальне місце (max) | 200 х 200 см |
| Висота матрацу | 26 см |
| Тканина чохла матрацу | Австралійський евкаліпт Tencel (антибактеріальна, гіпоалергенна, повітропроникна) |
| Зйомний чохол | Ні |
