Ортопедичний матрац ORO I / ОРО I тм Belsonno ЕММ ➤ Посилені незалежні пружини Pocket Spring
- 16 349 грн. 23 356 грн.
- Виробник: Belsonno EMM
- Модель: ORO
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | помірно жорсткий |
| Тип матраца | Двосторонній, Незалежні пружини Multipocket 1000 |
| Виробник | ЕММ колекція Belsonno |
| Гарантія на матрац | 18 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | 200 кг |
| Спальне місце (min) | 70 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 200 х 200 см |
| Висота матрацу | 35 см |
| Тканина чохла матрацу | Незнімний чохол зі стрейчу з віскозою |
| Зйомний чохол | Ні |
