Ортопедичний пружинний матрац САН/SUN Yellow ➤ ТМ MatroLuxe ➤ з мультипружинами Pocket Spring (посилені, 5 зон) + меморі та койра
- 11 722 грн.
- Виробник: Yellow
- Модель: САН
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | Середня, помірно жорстка |
| Тип матраца | Двосторонній, Незалежні пружини Pocket Spring (посилені, 5 зон) |
| Виробник | MatroLuxe - Yellow |
| Гарантія на матрац | 60 місяців (5 років) |
| Навантаження на одно спальне місце | 170 кг |
| Сезон | Зима / Літо |
| Спальне місце (min) | 70 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 180 х 200 см |
| Висота матрацу | 26 см |
| Тканина чохла матрацу | Стрейч-жаккард глибокої прошивки |
| Зйомний чохол | Ні |
