Ортопедичний пружинний матрац ШАНС ПРЕСТИЖ ТМ ШАНС ЕММ ➤ блок Pocket Spring
- 3 133 грн. 5 222 грн.
- Виробник: ШАНС
- Модель: ШАНС ПРЕСТИЖ
- Наявність: На складі
Друзі! У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, переконливо просимо вас УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ та НАЯВНІСТЬ обраного товару у менеджерів магазину ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ.
Доставка
У закладки
| характеристики матраца | |
| Ступінь жорсткості | помірно жорстка |
| Тип матраца | Двосторонній, Незалежні пружини Pocket Spring |
| Виробник | ШАНС ЕММ |
| Гарантія на матрац | 18 місяців |
| Навантаження на одно спальне місце | 110 кг |
| Спальне місце (min) | 70 х 190 см |
| Спальне місце (max) | 200 х 200 см |
| Висота матрацу | 20 см |
| Тканина чохла матрацу | жаккард |
| Зйомний чохол | немає |
